Dezyskecja

Fire Pro Service to firma oferująca szeroki zakres usług, które obejmują zarówno zagwarantowanie odpowiednich warunków ochrony przeciwpożarowej jak i dezynsekcję. Niestety zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne mogą spotkać się z problemem uciążliwych insektów, takich jak karaluchy, pluskwy, wszy, pchły, czy mrówki.

Dezynsekcja polega na wytępieniu insektów za pomocą środków chemicznych, biologicznych lub mechanicznych. Zwalczamy nie tylko dorosłe osobniki, ale też larwy i jaja dzięki czemu problem może zostać trwale wyeliminowany. Metoda dezynsekcji dostosowana jest do rodzaju szkodnika i pomieszczeń, w których występuje. Dla zapewnienia pełnej skuteczności procedurę warto powtórzyć po kilku tygodniach.

Usuwanie gniazd owadów

Od lat skutecznie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Dotyczy to zarówno ochrony przeciwpożarowej, jak i walki z insektami, czy też niebezpiecznymi owadami. Gniazda szerszeni i os mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla ludzi, zwłaszcza uczulonych na jad tych owadów. Samodzielne próby likwidacji gniazd mogą zakończyć się tragicznie, dlatego warto pozostawić to profesjonalistom.

Fire Pro Service posiada doświadczenie, odpowiedni sprzęt i zna skuteczne sposoby na usuwanie gniazd owadów. Procedura przeprowadzana jest szybko, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pomoc znajdą u nas wszystkie osoby, które zastanawiają się jak wytępić owady. Wśród naszych usług znajduje się również dezynsekcja, która skutecznie zwalcza insekty: pluskwy, karaluchy, mrówki itp.